AKCJA CHARYTATYWNA „SERCE DLA LWOWA”

Za miesiąc, po raz 34,  delegacja poznańskiego Oddziału TML i KPW jedzie do Lwowa oraz kilku innych miejscowości na Kresach z darami świątecznymi dla naszych Rodaków. W dniu św. Mikołaja dzieci z polskich szkół i przedszkoli oraz ośrodków polskich przy parafiach rzymskokatolickich otrzymają prezenty.

W dniach 9, 10, 24 i 25 listopada w kilku marketach w Poznaniu, Luboniu, Kostrzynie Wlkp, Suchym Lesie odbędą się zbiórki darów. Nasi wolontariusze będą zbierć produkty spożywcze i środki czystości dla Polaków zamieszkujących Lwów, Brzeżany, Podhajce, Nowy Rozdół i inne miejscowości.

Zwracamy się także o wsparcie finansowe, które pozwoli nam pokryć wysokie koszty transportu i organizację akcji. Liczy się każda złotówka. Poniżej podajemy link, za pomocą którego wpłacone środki trafiają wprost na konto Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo ? Wschodnich w Poznaniu.

https://zrzutka.pl/utavty

Serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty i dary. Nasz przyjazd z darami do Lwowa pozwoli naszym Rodakom godnie spędzić Święta Bożego Narodzenia.

Zarząd poznańskiego Oddziału TML i KPW