KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informuję, że z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych w wirusem COVID-19, otwieramy naszą siedzibę w Zamku. Spotykać się będziemy w środy w godz. 16-17.
Przypominamy o obowiązujących zasadach, jednocześnie odnosząc je do spotkań w Stowarzyszeniu (jako że odrębnych wytycznych nie ma):

  1. ,,Nadal  trzeba obowiązkowo zasłaniać usta i nos m.in. w autobusach, tramwajach, sklepach, kościołach i w urzędach. Maseczek nie trzeba nosić w pracy, jeżeli pracodawca zapewni odpowiednie odległości między stanowiskami i spełni wymogi sanitarne. Ust i nosa nie muszą również zakrywać klienci restauracji i barów, gdy zajmą miejsce przy stole. Nadal musi być zachowana odpowiednia odległość między stolikami. Klienci zanim usiądą do stolika, muszą mieć założone maseczki”  – w związku z powyższym, maseczki proszę zdejmować dopiero po zajęciu miejsca, a tych będzie ograniczona ilość. Nasza siedziba jest mała, więc zachowując obowiązkowy dystans, wewnątrz pomieszczenia może znajdować się ok. 5-6 os.
  2. ,,Obowiązują również nadal wszystkie wytyczne sanitarne, m.in. dezynfekcja rąk i stolików.” Otrzymaliśmy z biura poselskiego posła Wróblewskiego środki do dezynfekcji powierzchni, więc każdorazowo niezbędne miejsca będą odkażane. W każdą środę, począwszy od 3 czerwca będzie dyżurował ktoś z Zarządu.

Zapraszamy do zakupu ,, Kuriera Galicyjskiego”, którego dotarły ze Lwowa 3 numery ( w tym jeden podwójny).
W razie pogorszenia się sytuacji epidemicznej w kraju siedziba może zostać ponownie zamknięta. Będziemy dostosowywać się do wytycznych rządu.

Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna Kwinecka

Prezes