KONFERENCJA PRASOWA

Bardzo serdecznie zapraszam przedstawicieli Redakcji telewizyjnych, radiowych, prasowych i innych na pierwszą, w historii poznańskiego Oddziału Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, konferencję prasową, która odbędzie się w poniedziałek, 3 września 2012 roku o godz. 1400 w siedzibie Towarzystwa w gmachu Centrum Kultury Zamek przy ul. Św. Marcin 80/82 w pok.336 (III piętro). Organizujemy ją wspólnie z wielce zasłużonym dla polskiego sportu Klubem Sportowym „Warta” Poznań obchodzącym w roku bieżącym swe 100-lecie.

Spotkanie z mediami będzie poświęcone głównie sprawom, którymi aktualnie zajmuje się TML i KPW: XV Dniom Lwowa i Kresów, od 12 do 28 września 2012 roku.

Dwa z tych zamierzeń powinny szczególnie przyciągnąć uwagę sympatyków sportu oraz mieszkańców Poznania i Wielkopolski. W środę, 12 września 2012 roku o godz. 1730 na stadionie Warty przy Drodze Dębińskiej 12 odbędzie się sentymentalny mecz piłki nożnej KS Warta Poznań z 4-krotnym mistrzem Polski w okresie międzywojennym KS Pogoń Lwów 32 w historii i pierwszy po wojnie. Trzy dni później, w sobotę 15 września o godz. 1400 rozpocznie się Festyn Lwowski na Łęgach Dębińskich przy ul. Zielazka Piknik 100-lecia Warty Poznań.

Prezes Oddziału

Towarzystwa Miłośników Lwowa

i Kresów Południowo-Wschodnich

Bożena Łączkowska

Dodaj komentarz