SENTYMENTALNA PODRÓŻ DO LWOWA

Sentymentalną  podróż  do  Lwowa w dniach 13.09 – 16.09.2012 r. oraz możliwość obejrzenia najsłynniejszej opery Giacommo Pucciniego „Tosca” w lwowskim Teatrze Wielkim proponuje Biuro Podróży „Metro” z Wrocławia:

50-034 Wrocław  ul. Bałuckiego 10/1A

tel. 71/780-46-22      tel/fax 71/780 58 01      e-mail:bpmetro@wp.pl      www.bpmetro.pl

 

Program wyjazdu:                                

1. DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia w godzinach porannych. Przejazd przez Kraków, Rzeszów, Przemyśl, po drodze krótkie postoje sanitarne.  Przekroczenie granicy w Medyce. Przyjazd do Lwowa, zakwaterowanie w hotelu.  Obiadokolacja, nocleg.

2. DZIEŃ: śniadanie. Zwiedzanie LWOWA z przewodnikiem: Rynek  z  Kamienicą  Królewską i Czarną, Katedra ormiańska, kaplica Boimów;  kościoły: dominikanów, jezuitów, bernardynów; Cerkiew Wołoska, grekokatolicka katedra św. Jura, kościół św. Elżbiety, Opera Lwowska (zwiedzanie wnętrz). Cmentarz  Łyczakowski i Orląt Lwowskich oraz ekumeniczna msza św. na cmentarzu. Obiadokolacja, czas wolny na spacer lub odpoczynek. Nocleg.

3. DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd na Wysoki Zamek (panorama miasta)  z Kopcem Unii Lubelskiej, Wzgórza Wóleckie – miejsce  mordu profesorów lwowskich. Dalej zwiedzanie miasta: Ossolineum, pałac Potockich, Uniwersytet, kasyno szlacheckie. Czas wolny na chwile relaksu w jednej z lwowskich kawiarenek na starówce lub spacer i zakupy pamiątek.  Obiadokolacja. Dla chętnych – wyjście do Opery Lwowskiej na spektakl „Tosca” – jedno z najpopularniejszych dzieł G. Pucciniego.  Nocleg.

4. DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Polski.  Po drodze  przerwa na ciepły posiłek. Powrót do Wrocławia w godzinach wieczornych.

 CENA:           690,- zł. 

ŚWIADCZENIA:

  • Przejazd komfortowym autokarem  (barek, video, WC, klimatyzacja)
  • Zakwaterowanie:  3  noclegi w hotelu **/***, pok. 2-,3-os. z łazienkami
  • Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje oraz  ciepły posiłek w drodze powrotnej
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie NNW, KL

 Uwaga:

Cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników ( 20 EURO), ceny biletu do Opery (dla chętnych) –  85,- zł. ( parter,  rząd 7, 8 ) lub 45,- zł. (balkon  rząd 3 , 5 ).

Dodaj komentarz