USŁUGI W ZAKRESIE PORZĄDKOWANIA MIEJSC POCHÓWKU NA CMENTARZACH LWOWA I WOJEWÓDZTWA LWOWSKIEGO

Firma „Pamięć Bliskich” wykonuje odpłatnie usługi w zakresie porządkowania miejsc pochówku na cmentarzach Lwowa i województwa lwowskiego. Pracuje dla osób pochodzących z Kresów, którzy pragną zadbać o miejsca spoczynku swoich bliskich, ale z różnych powodów nie są w stanie regularnie odwiedzać Lwów i okolice.

Firma oferuje całoroczną oraz jednorazową usługę opieki nad grobami na terenie Lwowa, w zakresie uporządkowania miejsca pochówku, konserwacji, sprzątnięcia przestrzeni wokół i zapalenie zniczy. Wysyła zdjęcia wykonane przed oraz po wykonaniu prac, aby osoba zamawiająca przekonała się, że wszystko zostało wykonane zgodnie z jej indywidualnym życzeniem.

Jeżeli nie jest znane są dokładne miejsce pochówku, firma je odnajduje. Usługi firmy „Pamięć Bliskich” umożliwią spokojne odwiedzanie miejsca spoczynku Bliskich we Lwowie, mając pewność, że mieszkając w Polsce groby Bliskich są zadbane i uporządkowane.

Można odwiedzić stronę firmy www.pamiecbliskich.org.ua lub skontaktować się telefonicznie w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz złożenia zamówienia.

 

Paweł Młodnicki
tel.: +38 063 232 3585
email: office@pamiecbliskich.org.ua
www.pamiecbliskich.org.ua