INFORMACJA O WALNYM ZEBRANIU SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYM TMLiKPW ODDZIAŁ POZNAŃ

Poznań 15.1.24

Szanowni Państwo – Członkowie TMiKPW o. Poznań

Na początku bieżącego – 2024 roku mija kadencja władz poznańskiego oddziału TMLiKPW. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze odbędzie się 6 marca (środa) o godz. 17.00 (pierwszy termin) lub w przypadku braku kworum w drugim terminie o godz. 17.15. Zebranie odbędzie się w naszej siedzibie tj. CK „Zamek” ul. Św. Marcin 80/82 pokój 336 (III piętro).

Decyzją zarządu oddziału wynikającą ze statutu TMLiKPW członkiem Towarzystwa a zarazem osobą uprawnioną do głosowania jest osoba, która zalega z uiszczeniem składki członkowskiej maksymalnie trzy lata. W 2024 roku członkiem oddziału jest osoba, która opłaciła składkę przynajmniej w 2020 roku.

Prosimy o uiszczenie zaległości do końca lutego br. Brak uiszczenia składek spowoduje przeniesienie osoby z listy członków na listę sympatyków. W dalszej części pisma podamy stan opłat u Pani/Pana.

W 2024 roku mija 35 lat od założenia naszego oddziału – ile serdecznych wspomnień, narodzonych przyjaźni, wspólnych wycieczek czy akcji odbyło się przez te lata – aż trudno zliczyć i uwierzyć ile działań udało nam się wspólnie zrobić.

Bardzo nam zależy na Państwa członkostwie jak i obecności na naszych spotkaniach – zarówno tych oficjalnych jak i tych zwykłych „środowych”. Przypominamy że w każdą środę nasze biuro jest otwarte dla każdego: zarówno dla członków jak i sympatyków. Jest nas coraz mniej, i kto wie jak nasza przyszłość się potoczy, dlatego z całego serca zachęcamy do wspólnych spotkań.

Za Zarząd

Wanda Butowska

Sekretarz TMLiKPW Poznań